Profesyonel Web Tasarım ve Web Yazılım Çözümleri
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hakkımızda

E-CEO'yu Tanıyın

E-CEO, yazılım ile ilgili bir çok konuda hem kişisel hem de kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 2019 yılında sektörde yerini almıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar iş ortaklarının güvenini ve müşterilerinin memnuniyetini kazanarak, yazılım dünyasındaki çözüm stratejilerine yön vermek amacıyla bu güven ve memnuniyetten yararlanmış ve geri dönüşümler elde etmiştir. Çünkü E-CEO, bir işin yapılmasına değil yapılan işin ne derecede fayda sağladığı ve bu faydanın ne kadarının kar payına dönüştüğü ile ilgilenir. E-CEO sahip olduğu bu görüş ile tüm müşterilerine değer katan, inovatif ve kreatif çözümler ile yüksek kaliteli profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir.

Tüm çalışma gücünü amatör ruhtan alan E-CEO, profesyonel iş planlarına, teknik ve tasarım becerilerine güvenerek, kalifiye hizmet arayan müşterilerine en uygun stratejik çözümleri sunmaktadır.

Aynı zamanda E-CEO'da standart bir web tasarım ajansında bulamadığınız sıcaklığı, samimiyeti ve yılların verdiği deneyimin getirdiği özgüveni bulabilirsiniz.

Web Tasarim Ajansi

10+

Yıllık Deneyim

Sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle özgün çözümler sunuyoruz.

9+

Farklı Hizmet

Yazılımın farklı alanlarında en doğru hizmet tercihini yapmanızı sağlıyoruz.

250+

Mutlu Müşteri

Şimdiye kadar bizimle çalışan herkes çok mutlu! Peki siz neden hala bekliyorsunuz?

%100

Müşteri Memnuniyeti

Teknik destek ve çözüm stratejileri ile sizleri memnun etmek, birinci görevimiz.

E-CEO'yu Tercih Edenler

E-CEO ile sunduğu farklı hizmetlerden en az biri ile alakalı çalışmada bulunmuş bazı firmaları aşağıda görebilirsiniz. Siz de bu firmalar arasında yer almak istiyorsanız sadece bir kaç tık uzağınızda olduğumuzu unutmayın.

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (850) 532 30 98